Nasze opiekunki to młode, acz doświadczone osoby,mające kilkuletnie praktyczne doświadczenie w opiece nad dziećmi. Wszystkie mają kierunkowe wykształcenie pedagogiczne. Ich największą zaletą jest miłość do dzieci i pasja.
Pracują z dziećmi z wyboru a nie konieczności życiowej.

 

Ciocia Ula – kierownik – wychowawca, absolwentka pedagogiki. Dodatkowo ukończyła kurs Ratownictwa Medycznego w Warszawskim Pogotowiu Ratunkowym. Pracowała również z dziećmi niepełnosprawnymi. Bardzo oddana, troskliwa, zawsze uśmiechnięta.

Ciocia Gosia - wychowawca - ukończyła studia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z oligofrenopedagogiką, obecnie studentka na kierunku pedagogika integracyjna i włączająca. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi w przedszkolu w grupie 2-latków oraz 3-latków jako wychowawca grupy.Kolejna "ciocia" z ogromnym sercem, bardzo lubiana przez dzieci.

Ciocia Ewa - wychowawca - ukończyła studia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z terapia pedagogiczna i wspomaganie rozwoju dziecka, z doświadczeniem w pracy z dziećmi w żłobku w grupie 1- 2-latków jako wychowawca grupy. Ciocia, z którą nie straszne żadne przeszkody.